Kacper z nowym kontraktem

Dzisiaj miła odmiana. Wprawdzie będzie nadal o piłce nożnej ale już nie w wykonaniu naszych absolwentek a aktualnego ucznia Kacpra Kopycińskiego.

Kacper nadal w Hetmanie1

Foto: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004251706307

Jak wiecie Kacper od wiosny gra w Hetmanie Zamość, który w zakończonym sezonie uzyskał awans do III ligi. Właśnie zbliża się inauguracja tych rozgrywek. W najbliższą niedzielę o godz. 17,00 na stadionie w Zamościu dojdzie do meczu derbowego pomiędzy miejscowym Hetmanem a Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski. Przed inauguracją wszystkie kluby dopinają swoje składy na nowy sezon. Miło mi poinformować, że nasz uczeń swoją grą w rundzie wiosennej oraz w okresie przygotowawczym zyskał uznanie w oczach sztabu szkoleniowego i działaczy zamojskiego klubu i w dalszym ciągu będzie zawodnikiem Hetmana. Gratulując mu życzę jednocześnie powodzenia w walce o miejsce w podstawowym składzie oraz dobrej i skutecznej gry całej drużyny. O wynikach będę informował na bieżąco. Do końca sierpnia na blogu, później okaże się gdzie. Właśnie robię rozeznanie gdzie mógłbym kontynuować swoją radosną twórczość jak CEO pozbawi mnie możliwości blogowania na swojej platformie. Może macie jakieś sugestie?

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge