W drodze na 70 -lecie

logo_70_m

Jak zapewne zauważyliście bieżący rok jest szczególny. Obchodzimy w nim jubileusz 70 – lecia szkoły. Za nami już kilka przedsięwzięć, które były częścią tych obchodów. Przypomnę może konkurs filmowy, piknik z wieloma atrakcjami, który zorganizowaliśmy przed wakacjami czy wspólne zdjęcie w ostatnim dniu nauki. Przed nami kolejne atrakcje z kulminacją w dniu 15 listopada kiedy to odbędą się główne uroczystości połączone z IV Zjazdem Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego. Jak widzicie część już za nami, reszta przed nami ale jedno z wydarzeń, o którym pewnie niewiele osób słyszało, właśnie się odbywa. Jest nim rajd rowerowy po miejscach związanych z naszym patronem Władysławem Grabskim.

Szlaki okolic Łowicza.jpg1

Na objazd Ziemi Łowickiej na jednośladach ruszyła piątka nauczycieli – śmiałków z Podwala: p. Małgorzata Biernacka, p. Stella Kowalczyk, p. Jacek Kozyra,  p. Mirosław Pietraś i główny rozprowadzający p. Marcin Golik, który i w roku szkolnym często przyjeżdża do pracy na swoim „stalowym rumaku” :) Otrzymałem od p. Marcina i p. Jacka kilka zdjęć. Po ich powrocie na pewno ukaże się szczegółowa relacja z rajdu na stronie szkolnej. Zanim to jednak nastąpi obejrzyjcie fotki, które dostałem od uczestników rajdu.

Rzut oka na mapę.jpg1

„Rzut oka” na mapę i można ruszać w trasę :)

Pit stop.jpg1

Krótki „pit stop” na wysłanie wiadomości do domu i łyk wody

Rajdowiec na gapę.jpg1

Czyżby jakiś uczestnik na gapę chciał dołączyć? ;)

Rajdowcy na Pasażu Grabskiego.jpg1

Rajdowcy podczas odpoczynku na Pasażu Władysława Grabskiego

Pomnik Grabskiego.jpg1

W Łowiczu mają pomnik Władysława Grabskiego :-o

Przy szkole im. Grabskiego.jpg1

Z wizytą w partnerskiej szkole

Na koniec tej krótkiej fotorelacji ogłaszam konkurs z przymrużeniem oka ;) z bardzo atrakcyjną nagrodą, którą będzie przewiezienie na ramie przez kierownika rajdu :D Mam nadzieję, że p. Marcin Golik nie odmówi zwycięzcy takiej atrakcji, którą bez konsultacji wymyśliłem sam :D :) :P A oto zadanie konkursowe:

Wskaż jak najwięcej różnic na tych dwóch fotografiach :D

Jacek jako Łowiczanka.jpg1 Golik jako Łowiczanka.jpg1

Prawda, że proste ?

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge