Koniec laby, czas się zabrać do roboty

Nie wiem jak reszta ale ja rozpocząłem już pracę w nowym roku szkolnym. W moim rodzinnym Tomaszowie Lubelskim uczestniczyłem dzisiaj w warsztatach zorganizowanych przez Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, które poprowadził p. Tomasz Redzimski, trener  Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, Mistrza Polski w sezonie 2018/2019. Tematem całodziennych zajęć były „Metody szkolenia w nowoczesnym tenisie stołowym”, a uczestniczyli w nich nauczyciele,trenerzy i zawodnicy z województwa lubelskiego oraz podkarpackiego. Podczas warsztatów wysłuchaliśmy wykładu prowadzącego, obserwowaliśmy zajęcia prowadzone z młodymi adeptami tenisa stołowego oraz mieliśmy okazję przeprowadzić na swoich koleżankach i kolegach :) mikro lekcje z metodyki nauczania oraz techniki podstawowych uderzeń. Dzisiejsze zajęcia były także okazją do spotkania przyjaciół z poprzedniego wieku :D :) ;) , poznania nowych i wymiany doświadczeń. To było bardzo miłe zakończenie wakacji i wejście w nowy rok szkolny. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z dzisiejszych zajęć.

wykład 2.jpgA

W pierwszej części warsztatów odbył się wykład trenera Redzimskiego

wykład.jpgA

„Student” z Podwala :) należał do najpilniejszych :D

Pokaz treningu na wiele piłek .jpg A

Bardzo efektywny jest trening na wiele piłek. Nie wiem tylko czy z naszymi sześcioma piłkami :( dam radę wycisnąć coś z moich pingpongistów ;)

ćwiczenia w narzucaniu piłek.jpg A

Kursanci mieli także okazję poćwiczyć „narzucanie” piłek

mikro lekcja A

Każdy z nas poprowadził także mikro lekcję dla swoich kolegów

grupowe.jpgA

Pamiątkowe zdjęcie na tle baneru miejscowej drużyny III ligi

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge