Jak jeden dzień

Kiedy byłem w waszym wieku a nawet nieco młodszy, to z różnych mediów docierały do moich uszu dźwięki przeboju Andrzeja Rosiewicza, który został nagrany na potrzeby serialu „Czterdziestolatek”. Pewnie i wy mieliście okazję oglądać ten film, bo często wraca on na ekrany TV. Wykonawca śpiewał „Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień…”. My możemy dzisiaj nieco przerobić ten teks i zaśpiewać „Siedemdziesiąt lat minęło…”. Wszystko za sprawą jubileuszu 70 – lecia naszej szkoły. 

logo_70_m

Obchody tego jubileuszu rozpoczęły się już wiosną i trwają w najlepsze. Co jakiś czas nasi uczniowie i nauczyciele uczestniczą w kolejnych wydarzeniach związanych z rocznicą. Kulminacja jednak dopiero przed nami. Od kilku tygodni na stronie szkolnej jest informacja o planowanych na 15 listopada głównych obchodach jubileuszu połączonych z IV Zjazdem Absolwentów Szkoły. Przedwczoraj na szkolnym koncie facebooka opublikowane zostało zaproszenie skierowane do naszych absolwentów i prośba o udostępnianie. Na swoim koncie uczyniłem to niezwłocznie. Wiedząc, że i bloga odwiedza wielu naszych absolwentów postanowiłem  tę informację udostępnić także tutaj: https://zs1.lublin.eu/rejestracja-na-iv-zjazd-absolwentow/ Klikając w link znajdziecie wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia. Znajdziecie tam także przekierowanie do rejestracji absolwentów zainteresowanych udziałem w zjeździe. W imieniu organizatorów serdecznie zachęcam do wypełnienia zgłoszenia. Osobiście liczę na obecność moich byłych tenisistów stołowych, którzy zdobyli dla nas wiele trofeów. Kto wie? Może nadarzy się okazja do rozegrania kilku setów ;) Zapraszam !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge