Biegowa Triada Pamięci

Po dłuższej przerwie, wczoraj wróciłem do tematyki biegowej. Być może ci bardziej spostrzegawczy dostrzegli na tablicy ogłoszeń przy pokoju nauczycieli wychowania fizycznego plakat zachęcający do uczestnictwa w kolejnej edycji Biegowej Triady Pamięci. Ten tytułowy cykl biegów ulicznych od kilku lat organizowany jest w naszym mieście przez Fundację „Ruchu Solidarności Rodzin”.

btp_logotypy.jpg.600x0_q85_crop

W jego skład wchodzi czerwcowy Bieg Solidarności Lubelski Lipiec ’80″, wrześniowa Mila Pamięci Ofiar Komunizmu” oraz listopadowa „Nocna Mila Niepodległości”. Zapisy do najbliższego biegu, którym jest „IV Mila Pamięci Ofiar Komunizmu” (21 września) już trwają i radzę się pospieszyć, bo jak co roku organizatorzy określają limit zgłoszeń.

4_MPOK_820x312

W tym roku wynosi on tylko 555. Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na stronie Fundacji  http://solidarnoscrodzin.pl/#news . Zachęcam do udziału.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge