Jak czwartek, to … lekkoatletyczny

Pewnie już wiecie, że w tym roku dzielę pracę w szkole z obowiązkami koordynatora do spraw współzawodnictwa sportowego szkół miasta Lublin. Dzisiaj na Stadionie Lekkoatletycznym przy Al. Piłsudskiego odbyła się druga tegoroczna edycja Czwartków Lekkoatletycznych, których jestem współorganizatorem.

A

Impreza ta dedykowana jest najmłodszym adeptom lekkoatletyki, a zawody rozgrywane są w konkurencjach biegowych i technicznych. Dzisiaj na stadionie pojawiło się ponad 50 uczestników. Gdyby nie warunki atmosferyczne, to pewnie ta liczba byłaby zdecydowanie większa. Zresztą sami powiedzcie czy przy takim wietrze chcielibyście biegać, skakać czy rzucać…

AAAAAAAAAAAA AAAAA AAA

Tym większe uznanie dla tych, którzy zdecydowali się na start w tych zawodach. Najlepszym z nich dyplomy wręczał podobnie jak przed tygodniem p. Piotr Choduń, który reprezentował Radę Miasta Lublin.

AAAAAAAAA

Ciekawostką dzisiejszych zawodów była pewna grupa kibiców, a właściwie „kibicek” :) z jednej z lubelskich szkół średnich pod opieką swojego nauczyciela, który przyszedł zobaczyć jak radzą sobie jego koledzy z pracy ;)

AAAAAA

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge