No to do zobaczenia

Wywiązując się z mojej obiecanki informowania o ciekawych wydarzeniach sportowych w naszym mieście zamieszczam pierwsze tegoroczne zapowiedzi i zachęcam do skorzystania. Zacznę od naszej szkoły, w której jutro od godziny 10,00 odbywać się będzie Turniej Tenisa Stołowego z okazji 450 – lecia Unii Lubelskiej. Jego organizatorem jest Ognisko TKKF „CUKROPOL” Lublin wspólnie z naszą szkołą.

logo TKKF cukropol

Najpierw do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kategorii open wśród których oprócz mnie swój udział zapowiedział p. Jarosław Mucha. O 11,00 rozpocznie się natomiast turniej w kategorii dziewcząt i chłopców z udziałem naszych uczennic i uczniów. Niezdecydowanych serdecznie zapraszam. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach dodatkowo puchary i dyplomy.

statuetka

Z imprez na innych lubelskich stadionach zachęcam szczególnie do pójścia w sobotę na „Arenę”, gdzie na bocznym boisku swój mecz w ramach II ligi rozegra Widok Lublin

Widok Lublin

W składzie Lublinianek wystąpią z pewnością nasze absolwentki. Warto się wybrać i im pokibicować. Zapowiada się zdecydowanie lepsza pogoda niż podczas Czwartku Lekkoatletycznego :) Początek spotkania o godzinie 11,00. Tylko nici z tenisa :D

Lublinianka

Również w sobotę, ale dopiero o 16,00 na stadionie przy ul. Leszczyńskiego swój mecz w ramach IV ligi zagra KS Lublinianka. Przeciwnikiem lubelskiej drużyny będzie Powiślak Końskowola.

To tyle jeżeli chodzi o wydarzenia sportowe w Lublinie podczas zbliżającego się weekendu. Zamiast siedzieć w domu ruszcie się w miasto. Zapraszam na któreś z nich.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge