Oby tak dalej

Na początek chcę dokonać pewnego sprostowania i zapewnić, że tytuł nie dotyczy tego od czego zacznę. We wczorajszym wpisie anonsowałem sobotni mecz Motoru Lublin na … „Arenie Lublin” o godz. 12,00. W rzeczywistości spotkanie to zaplanowane było i odbyło się na stadionie w Zabierzowie. Ostatecznie Motor uległ przedostatniej drużynie z tabeli III ligi 0 : 1 :( Ta omyłkowa informacja była zainspirowana lekturą niezbyt jasnej zapowiedzi z Dziennika Lubelskiego. Zmyliło mnie pierwsze zdanie tego artykułu.

https://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-nozna/iii-liga-gr-iv/motor-lublin-gra-z-jutrzenka-giebultow-chca-dogonic-czolowke,n,1000250969.html

Ten niefortunny fragment wczorajszego wpisu już wyciąłem. Reszta się zgadza :D

Teraz przejdę do tego co miałem na myśli nadając dzisiejszej relacji taki tytuł. Mam nadzieję, że rozegrany dzisiaj w naszej sali gimnastycznej Amatorski Turniej Tenisa Stołowego z okazji 450 – lecia Unii Lubelskiej będzie dobrym prognostykiem na cały sportowy rok szkolny w wykonaniu naszych uczniów.

Dzisiejsze granie rozpoczęło się o godzinie 10,00 i trwało gdzieś tak do godziny 13,00.  Organizatorzy turnieju z TKKF „CUKROPOL” zadbali o bardzo atrakcyjne nagrody, których fundatorem był Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Fundacja Rozwoju Sportu. Nasza szkoła była współorganizatorem przedsięwzięcia udostępniając miejsce i niezbędny do rozegrania turnieju sprzęt oraz przygotowując słodki poczęstunek oraz orzeźwiającą wodę. Uczestnicy turnieju rywalizowali w trzech kategoriach: chłopcy, dziewczęta oraz seniorzy. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” więc wszyscy nagrali się do syta :) a wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczęta:

1. Katarzyna Zdeb (TKKF „CUKROPOL”, 2. Julia Korzeniowska (ZS nr 1), 3. Martyna Szczotka (TKKF „CUKROPOL”);

Chłopcy:

1. Gabriel Gałęzowski, 2. Krzysztof Ciołek, 3. Paweł Szymański (wszyscy ZS nr 1);

Seniorzy:

1. Piotr Nizioł :) , 2. Tomasz Szczotka (ARGO Lublin), 3. Paweł Zdeb (I LO).

W turnieju z naszej szkoły uczestniczyli ponadto: Kacper Pawlak i Piotr Makarczuk, którzy zostali sklasyfikowani odpowiednio na 4 i 5 miejscu. Niestety na turniej nie dotarł p. Jarosław Mucha, który zamiast tenisa stołowego wybrał … grzybobranie. Z jego relacji wiem, że w lesie nie poszło mu tak dobrze jak mogło pójść podczas turnieju. Pochwalę się jeszcze, że w trakcie oficjalnego zakończenia turnieju Prezes TKKF „CUKROPOL” p. Bogusław Barszczewski wręczył mi Dyplom Uznania przyznany przez Marszałka Województwa Lubelskiego p. Jarosława Stawiarskiego za „propagowanie i szczególny wkład w rozwój amatorskiego tenisa stołowego na Lubelszczyźnie”. Była to dla mnie bardzo miła niespodzianka :D :) :D Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszego turnieju.

1

Trofea oczekują na właścicieli ;)

2 3 4 5 6 7 810 11 12

Każdy z nas namachał się do syta :D

13 17

Miła niespodzianka na początku dekoracji zwycięzców :D

22 21 20 19

Nasi uczniowie też mieli powody do satysfakcji :)

14 18

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale

15 16

Wspólne selfie na zakończenie turnieju :D :) :P

9

Dzisiaj było tak !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge