Tuż za podium

Z UKS do AZS piłka ręczna plakat

W dniu wczorajszym nasi piłkarze ręczni uczestniczyli w turnieju „Z UKS do AZS”. Z krótkiej rozmowy z opiekunem drużyny p. Robertem Rachwałem dowiedziałem się, że jego podopieczni zanotowali trzy porażki oraz jedno zwycięstwo. W meczu przeciwko zwycięzcom Licealiady, drużynie II LO ulegliśmy 3 : 28. W drugim spotkaniu z drużyną Zespołu Szkół Elektronicznych przegraliśmy 7 : 12. Kolejny mecz to wygrana z V LO 9 : 8 i na koniec przegrana 7 : 13 z Państwowymi Szkołami Budownictwa i Geodezji. Ostatecznie turniej wygrała ekipa II LO przed ZS Elektron. i PSBiG. My zakończyliśmy turniej na 4 miejscu wyprzedzając drużynę V LO.

piłka ręczna z uks 1 Piłka ręczna Z UKS do AZS 2019 3Piłka ręczna Z UKS do AZS 2019

Skład naszej drużyny różnił się nieco od tego, który na wiosnę wywalczył brązowe medale Licealiady. Zabrakło dwóch podstawowych zawodników (Dominik Pioś i Kacper Kopyciński), którzy w tym samym czasie z powodzeniem uczestniczyli w Licealiadzie w biegach przełajowych. W turnieju zagrali: Hubert Smolak, Piotr Tomaszewski, Bartosz Woźniak, Jakub Brzeziński, Bartłomiej Pyc, Jakub Targoński, Przemysław Plak, Jakub Kwietniewski, Piotr Siatecki, Jakub Adamczyk, Konrad Dąbrowski, Jakub Janiszewski, Filip Krzysiak, Mikołaj Pietroń i Paweł Siedlecki.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge