Grand Prix Podwala !!!

Miniony rok szkolny był pod pewnym względem szczególny. Pierwszy raz od ponad 10 lat nie zdobyliśmy medalu Licealiady w tenisie stołowym :( Nie udało się to ani dziewczętom ani chłopakom i to zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i drużynowej.

a

Chcąc podnieść poziom umiejętności tenisowych naszych zawodniczek i zawodników oraz dać im więcej okazji do grania postanowiłem zrealizować swój pomysł, który tkwi w  mojej głowie już od wielu lat. Mam nadzieję, że spotka się on z waszym zainteresowaniem. Od października zaczynam organizację cyklu turniejów indywidualnych pod nazwą „GRAND PRIX PODWALA”. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 15,50. Kolejne będą organizowane w dwutygodniowych odstępach. Za każdy turniej uczestnik otrzyma ilość punktów zależną od zajętego miejsca. Szczegóły punktacji są w trakcie opracowywania i zostaną podane przed pierwszym turniejem. Zwycięzcą cyklu i zdobywcą „GRAND PRIX PODWALA” zostanie ten kto na koniec cyklu zgromadzi największą ilość punktów. Dla najlepszych przewiduję także cenne nagrody oraz stałe miejsce w szkolnej drużynie :) Gorąco zachęcam do udziału.

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge