Sobotnio – niedzielny rozkład jazdy

Przed nami kolejny weekend. Zapowiada się fajna pogoda więc warto wyjść z domu i obejrzeć jakieś sportowe widowisko albo nawet wziąć w czymś udział. Jeżeli chodzi o to pierwsze to na czoło wysuwa się inauguracja Energa Basket Ligi z udziałem lubelskiego MKS Start.

Logo MKS Start

Lublinianie zainaugurują nowy sezon niedzielnym meczem ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra, który zostanie rozegrany w hali „Globus”. Początek o godzinie 17,00.

Miłośnicy piłki nożnej nie mają zbyt wielkiego wyboru. Widok, Motor i Lublinianka grają mecze wyjazdowe. Na miejscu pozostaje jedynie drugoligowy żeński KKP Unia Lublin, który w sobotę o 11,00 na bocznym boisku „Areny Lublin” podejmować będzie Prądniczankę Kraków.

pobrane

Przypomnę tylko, że w tym klubie występuje nasza absolwentka Natalia Szczygieł oraz była uczennica Patrycja Włodarczyk.

To tyle jeżeli chodzi o oglądanie. Gdyby ktoś chciał wziąć udział w jakimś ciekawym wydarzeniu, to mam trzy propozycje, które na ten moment są jeszcze aktualne. Pierwsza z nich skierowana jest do biegaczy ekstremalnych. W niedzielę na terenach poligonu przy Drodze Męczenników Majdanka zaplanowano Bieg Nieustraszonych.

bieg nieustraszonych

Przeglądając listę startową zauważyłem znajomo brzmiące imię i nazwisko. W biegu tym weźmie udział nasz absolwent Bartosz Pieślak. W poniedziałek przejrzę wyniki i zobaczę jak mu poszło. A gdyby ktoś chciał mu towarzyszyć, to zapisów można ciągle dokonywać na stronie

https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/lubelski-bieg-nieustraszonych-nowe-rozdanie/

Nie wiem jak jest natomiast z możliwością dopisania się do listy uczestników sobotniego charytatywnego turnieju FIFA 19, który anonsowałem w ubiegłym tygodniu. Najprościej będzie sprawdzić to osobiście pisząc na adres poczta@amatorskieligi.pl

FIFA 2019

Zapisać się można będzie także w biurze zawodów w jednej z sal „ARENY LUBLIN” w godzinach 9,00 – 10,00. Początek zmagań e-sportowców przewidziano na godz. 9,30.

Mam także propozycję dla fanów tenisa stołowego. W niedzielę o godzinie 10,00 rozpoczyna się 2 Turniej Klasyfikacyjny w ramach Amatorskich Lig Lublina.

II turniej klasyfikacyjny 2019

Zapisy w godz. 9,00 – 9,30 . Ja będę :)

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge