Reprezentacja wraca na Arenę

5 kwietnia bieżącego roku w obecności ponad 7 tysięcy kibiców Polki zremisowały w meczu towarzyskim z Włoszkami 1 : 1. Po tym pamiętnym spotkaniu słychać było zewsząd pochwały pod adresem organizatorów tego wyjątkowego wydarzenia. Naszym reprezentantkom także  podobała się atmosfera podczas spotkania i składały one deklaracje rychłego powrotu na „Arenę Lublin”. Obietnice włodarzy polskiego futbolu oraz samych piłkarek  nabierają realnych kształtów. Równo za trzy tygodnie (12 XI) odbędzie się mecz w ramach eliminacji do mistrzostw Europy kobiet pomiędzy reprezentacjami Polski i Hiszpanii. Od ubiegłego tygodnia można już kupić bilety na to spotkanie. Zainteresowanych odsyłam na stronę Lubelskiego Związku Piłki Nożnej: https://bilety.lzpn.pl/ . Tam znajdziecie szczegóły meczu i kupicie bilety.

Polska_Hiszpania_plakat1

Niech ten plakat meczowy z naszą absolwentką Katarzyną Kiedrzynek będzie dla was motywacją do wybrania się na to spotkanie. Ja już rezerwuję sobie ten wieczór.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge