Casting do drużyny badmintona

Dużymi krokami zbliża się Licealiada drużynowa w badmintonie. To nowa dyscyplina w zestawie tych, w których toczy się rywalizacja pomiędzy lubelskimi szkołami. My jeszcze nigdy nie mieliśmy swoich przedstawicieli w tej konkurencji. W związku z tym, że zajmuję się tenisem stołowym a jeden i drugi sport łączy rakietka :D , pomyśleliśmy w gronie nauczycieli WF, że zbuduję drużynę i wystartujemy w tej edycji Licealiady.

badminton1

Zrobiłem rozeznanie wśród uczennic i uczniów naszej szkoły i udało mi się znaleźć dwie osoby wokół których zamierzam budować ekipę na rozgrywki, które odbędą się w drugiej połowie listopada. Tymi osobami są Julia Szelepusta oraz Kacper Wronka. Obydwoje próbowali już swoich sił w badmintonie i myślę, że będą silnymi punktami naszych reprezentacji. Poszukuję jeszcze przynajmniej dwóch dziewczyn i dwóch chłopaków. Jeżeli ktoś z czytających jest zainteresowany lub zna osobę grającą w badmintona, to zapraszam do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego. Ja osobiście będę w szkole dopiero w piątek od godziny 12,00. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, żeby się zgłosić do swojego nauczyciela. Informacja na pewno do mnie trafi. Serdecznie zachęcam i zapraszam na casting na każdej przerwie. Specjalnie do tego kupiłem dzisiaj amatorski sprzęt :)

badminton2

Sam jestem ciekaw czy się do czegoś będzie nadawał.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge