Awans siatkarzy

Wczoraj zapowiadałem rozpoczęcie rywalizacji siatkarzy w ramach Licealiady, dzisiaj z przyjemnością informuje o awansie naszej reprezentacji do kolejnej fazy rozgrywek. Podopieczni p. Ewy Jóźwiak nie mieli żadnych problemów z pokonaniem swoich dzisiejszych rywali. Zarówno ekipa z XXIX LO jak i IX LO była tylko tłem dla naszych. Mecze z tymi drużynami zakończyły się po 2 : 0. Siatkarze z XXIX LO w potyczce z naszą drużyna zdobyli w dwóch setach jedynie 18 punktów. Nieco więcej, bo 31, ugrali zawodnicy z IX LO. Z uwagi na moje dodatkowe zajęcie nie mogłem osobiście śledzić rywalizacji. Wyniki znam z sms-a otrzymanego od opiekunki naszej drużyny. Nie znam natomiast szczegółów i nie mam ani jednego zdjęcia z dzisiejszych zawodów. Jutro postaram się uzupełnić dzisiejszy wpis o skład w jakim wystąpiła nasza drużyna. Popytam też wśród uczniów czy może ktoś zrobił jakieś zdjęcia. Jeżeli coś otrzymam, to także zamieszczę na blogu.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge