Preludium do IV Zjazdu Absolwentów na „Arenie Lublin”

Jubileusz 70 – lecia zbliża się wielkimi krokami. Jednym z elementów jego obchodów będzie IV Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego. Chyba każdy z nauczycieli ma już wyznaczoną rolę i przygotowuje się do tego historycznego wydarzenia. Ja osobiście będę opiekował się jednym z roczników. Zapoznałem się dzisiaj z listą zarejestrowanych absolwentów i podobnie jak wielu innych nauczycieli z niecierpliwością oczekuję na najbliższy piątek. Swoistym preludium do tych spotkań był dzisiejszy mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2021 rozegrany na „Arenie Lublin” pomiędzy reprezentacjami Polski i Hiszpanii. Wybraliśmy się na niego silną grupą :) licząc na spotkanie z naszymi absolwentkami grającymi w reprezentacji Polski.

bilety na mecz1

silna grupa1

Z dwóch naszych etatowych reprezentantek na boisku zobaczyliśmy jedynie Katarzynę Kiedrzynek, która rozegrała bardzo dobre spotkanie. To w dużej mierze dzięki jej postawie w bramce nasza narodowa drużyna bezbramkowo zremisowała z silną drużyną z Hiszpanii. Jej udane interwencje uchroniły naszą reprezentację od utraty bramki. Nie było zatem przypadku w wyborze osoby do pomeczowego wywiadu dla TV.

wywiad1

Z Kasią zawsze mieliśmy właściwy kontakt. Jako uczennica nigdy nas nie zawiodła będąc podporą wielu naszych szkolnych reprezentacji. Dzisiejszego wieczora także znalazła dla nas chwilę czasu na miłe przywitanie, sympatyczną rozmowę i selfie :D

Kasia z Piotrkiem1 Kasia z nami1

We wstępie do dzisiejszego wpisu wspomniałem, że jadąc na „Arenę Lublin” liczyliśmy na spotkanie naszych dwóch absolwentek i tak też się stało.

Agatka z nami1

Cały mecz oglądaliśmy wspólnie z Agatą Guściorą i jej najbliższymi.Kontuzjowana reprezentantka kraju bardzo przeżywała grę swoich koleżanek i już nie może się doczekać powrotu na boisko. My także z niecierpliwością oczekujemy na ten moment.

Dla całej społeczności szkolnej mamy serdeczne życzenia z okazji Jubileuszu 70 – lecia od naszych utytułowanych absolwentek. Ze zrozumiałych względów nie możemy spodziewać się ich udziału w piątkowych uroczystościach. Mam nadzieję, że zanim jednak przejdę na emeryturę, to dane nam będzie spotkanie się na kolejnym zjeździe.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge