Zamiast zapowiedzi

Dzisiaj wyjątkowo nie będzie cotygodniowych zapowiedzi. Nie znaczy to, że nie będzie się nic ciekawego działo czy ktoś odwołał weekend :) W takim dniu jak dzisiejszy tematem wpisu nie może być nic innego jak news z 70 – lecia Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego i IV Zjazdu Absolwentów. I będzie to króciutka informacja z jednym tylko zdjęciem. Nie zamierzam przesiadywać przed kompem. Wolę spotkania i rozmowy z ABSOLWENTAMI, którzy z sukcesami reprezentowali nas w sporcie.

Z absolwentami 1

Na tej fotografii większość stanowią uczniowie pamiętnej klasy BL z lat 2002 – 2005. To jest chyba najliczniej reprezentowana klasa podczas dzisiejszego wydarzenia. Na zjazd zarejestrowało się aż 18 osób z tej klasy. Wśród nich byli zwycięzcy Wojewódzkiej  Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, Złote medalistki i złoci medaliści Licealiady m. Lublin w piłce nożnej. Medalistki Licealiady w piłce koszykowej oraz reprezentantki szkoły w piłce siatkowej. Brązowe medalistki Ligi LA. Ja, p. Piotr Choduń oraz p. Robert Podlecki nie mogliśmy sobie odmówić wspólnej fotki z takimi asami szkolnego sportu. Szukajcie sami ciekawych imprez sportowych podczas soboty i niedzieli, bo ja lecę na spotkania i rozmowy ;)

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge