Prosty sposób na bilety ;)

Od jakiegoś czasu na koniec tygodnia namawiam was do uczestnictwa w różnych wydarzeniach sportowych w naszym mieście. Większość z nich, zwłaszcza rozgrywki lig zawodowych, są to imprezy płatne. Czasami taki bilet może kosztować nawet kilkadziesiąt złotych. Dzisiaj wpadłem na pomysł jak możecie za zupełną darmochę :) wejść na większość imprez organizowanych w lubelskich salach czy na stadionach. Chętnie podzielę się z wami tą wiedzą. To bardzo proste. Wystarczy złożyć deklarację i zostać członkiem Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Edytka3

Pamiętacie Edytę Bielak? Nasza absolwentka została twarzą CWSML :)

Dzisiaj z inicjatywy p. Barbary Wysokińskiej odbyły się w naszej sali gimnastycznej dwa spotkania z wolontariuszami z CWSML. Uczestniczyły w nich klasy, które miały lekcje wychowania fizycznego w tym czasie: I BLP, I CLP, I DLP, I ALG, I CLG, II AL, II BL i II DL. Podczas spotkań wolontariusze informowali czym zajmuje się CWSML, jak zostać wolontariuszem i w jaki sposób to wszystko działa. Nasi uczniowie z uwagą uczestniczyli w spotkaniach a te osoby, które szczególnie były zainteresowane współpracą mogły o wszystko zapytać naszych dzisiejszych gości. Nasza szkoła ma bogate tradycje w tej formie pomocy lubelskim klubom, stowarzyszeniom i innym organizatorom wydarzeń sportowych. Jestem przekonany, że i z obecnych uczniów znajdą się osoby, które złożą akces do CWSML i będą w nim aktywnie działać. Oto kilka fotek z dzisiejszych spotkań, które otrzymałem od p. Jarosława Muchy i p. Roberta Podleckiego.

spotkanie z wolontariuszami 4a spotkanie z wolontariuszami 3b spotkanie z wolontariuszami 2c

spotkanie z wolontariuszami 5d

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge