„Powrót do przyszłości”

Tytuł dzisiejszego wpisu nie jest przypadkowy. W związku z tym, że mam do uzupełnienia aż trzy dni, to muszę pobawić się troszeczkę czasoprzestrzenią i nieco ją pozaginać :) Zupełnie jak Marty McFly z filmów Roberta Zemeckisa. Drugą inspiracją był dla mnie utwór „Jutro” zespołu LemON. „Żadnego końca świata dziś nie będzie, bo w Tokio jest już jutro”. Ten fragment nadaje się doskonale do rozpoczęcia. Dzisiaj napiszę o tym co się wydarzyło jutro czyli w piątek.

Z samego rana uczniowie z klasy IV CT pod opieką p. Roberta Podleckiego jako pierwsi w tym sezonie udali się na sztuczne lodowisko „ICEMANIA”. Jak zwykle podczas takich wyjść było wiele radości i fajnej zabawy. Poranna wizyta na lodowisku, to była taka swoista rozgrzewka a właściwie schłodzenie głów przed tym co czekało wszystkich po południu i cały wieczór. Wiecie zapewne, że jutro był Black Friday :-o Zobaczcie jak bawili się uczniowie ze swoim nauczycielem. Naśladownictwo jak najbardziej wskazane przez inne klasy.

wypożyczalnia łyżew

Na początek trzeba wypożyczyć sprzęt…

Kacper na lodowisku w szatni 2

Jak już się ma łyżwy, to trzeba je założyć i dobrze się „pozawijać” ;)

dziewczyny przy bandzie przy bandzie

Pierwsze kroki bywają trudne…

dziewczyny na lodzie1

Później już leci…

na lodzie

Zawsze trzeba być jednak czujnym :D

Kuba na lodzie1

Kuba pokazuje dobitnie jak było :)

Poldek z Kacprem na lodowisku1 selfie1

Miny mówią same za siebie, że…

w szatni

jeszcze tu wrócimy !!!

Niech ta krótka fotorelacja będzie zachętą dla innych.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge