Kolejny sukces Patryka

Od jakiegoś czasu uważnie przyglądam się rozwojowi kariery sportowej naszego absolwenta Patryka Saby. Wiele razy miałem okazje przedstawiać wam jego sukcesy osiągane w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów oraz w turniejach ogólnopolskich. W miniony weekend podczas III Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, które odbywało się w Krakowie reprezentujący Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji „START” w Lublinie Patryk Saba zajął III miejsce.

Patryk na III stopniu podium1

Foto: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1784793381652383&set=a.831957160269348&type=3&theater

Jak sam stwierdził z zadowoleniem „jest powtarzalność”. W rozgrywkach grupowych Patryk pokonał wszystkich swoich rywali i znalazł pogromcę dopiero w meczu półfinałowym z późniejszym zwycięzcą turnieju. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że trenerem klubowym Patryka w ICSiR „START” jest inny nasz były uczeń Bartosz Kiciak. Tą droga składam serdeczne gratulacje Patrykowi za osiągnięty wynik a Bartoszowi za sukcesy swojego zawodnika. Jestem przekonany, że jeszcze niejeden raz będę miał okazję informować na blogu o ich kolejnych wspólnych sukcesach.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge