Zaczęły jak siatkarze…

W dniu dzisiejszym w hali MOSiR przy ul. Łabędziej nasze siatkarki rozpoczęły zmagania w II fazie Licealiady. Przeciwniczkami podopiecznych p. Ewy Jóźwiak są na tym etapie rywalizacji reprezentacje II LO, IX LO oraz PLO im. Paderewskiego. W meczu otwarcia nasze siatkarki uległy 0 : 2 zawodniczkom z II LO. W drugim dzisiejszym spotkaniu okazały się lepsze od swoich przeciwniczek z IX LO pokonując je 2 : 0. Początek zatem taki sam jak chłopaków przed tygodniem. Jak się skończyło, to chyba wszyscy pamiętamy :( Oby dziewczyny w swoim ostatnim meczu, który zostanie rozegrany w piątek (13 XII) o godzinie 11,15 w tym samym miejscu co dzisiejsze mecze, osiągnęły lepszy wynik od swoich kolegów. Kto może niech jedzie na Łabędzią wspierać nasze siatkarki, a kto nie może niech przynajmniej trzyma kciuki.

siatkarki1

Skład naszej drużyny: Anna Bork, Patrycja Dadej, Martyna Górska, Wiktoria Góźdź, Oliwia Klembowska, Magdalena Lemieszek, Klaudia Lewis, Karina Manukyan, Natalia Piasecka, Ewelina Plak, Sylwia Rachwał, Sylwia Sander, Kornelia Smolińska, Wiktoria Wabik i Gabriela Wojtal.

PS Skład ustaliłem na podstawie zgłoszenia. Na zdjęciu nie ma wszystkich. Kto z powyższej listy grał postaram się ustalić jutro.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge