Oby to był dobry prognostyk…

Tych, którzy myśleli, że pod takim tytułem opiszę dzisiejsze próby poloneza w hotelu „IN BETWEEN” muszę rozczarować :( To nie będzie o pląsach naszych studniówkowiczów. Nie chcę przez to powiedzieć, że było kiepsko i nie ma nadziei, że będzie lepiej. Po prostu właśnie otrzymałem informację, której oczekiwałem przez cały wieczór. A jest się czym pochwalić i dlatego od międzynarodowego sukcesu Krzysia Ciołka  :) z III DL zaczynam tegoroczne opisywanie startów naszych zawodników.

XXXVIII turniej w Radości

Nasz uczeń, który reprezentował parafię pw. Maryi Matki Bożej w Jawidzu – Rokitnie uczestniczył w XXVIII Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbywał się w dniach 2 – 3 stycznia w Radości k. Warszawy. Był to kolejny udany występ w tym dorocznym turnieju organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej. Podobnie jak w roku ubiegłym Krzysztof ukończył zawody na podium. Tym razem na trzecim jego stopniu. Wielkie gratulacje Krzysiu !!! W gronie 15 uczestników rywalizujących w jego kategorii wiekowej, to bardzo dobry wynik. Tym większy, że osiągnięty w rywalizacji systemem „każdy z każdym”. Po rundzie zasadniczej okazało się, że trzech zawodników miało identyczny dorobek punktowy i konieczne były dodatkowe mecze. W nich Krzysio poniósł dwie porażki i ostatecznie zakończył zawody na III miejscu. Przed zbliżającą się Licealiadą drużynową, to dobry prognostyk. Oby tylko udało się utrzymać dobra formę.

1 2

3

PS O próbach studniówkowego układu poloneza w hotelu „IN BETWEEN” będzie we wtorek.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge