Ostatni szlif

Z małym opóźnieniem ale realizuję właśnie ubiegłotygodniową obiecankę o materiale ze studniówkowych prób tanecznych. Celowo używam tutaj liczby mnogiej ponieważ w tym roku mieliśmy dwie takie próby i jakby tego było mało, to w ich trakcie nasi studniówkowicze nie ćwiczyli jedynie poloneza. Jak zapewne pamiętacie podczas piątkowego balu będzie także tańczony układ walca angielskiego i właśnie to było także przedmiotem prób w hotelu „IN BETWEEN”. Ale po kolei.

Zaczęło się oczywiście od szkolenia BHP, które przeprowadził nasz szkolny inspektor. Później na parkiecie królowała muzyka z filmu „Pan Tadeusz” oraz z „Harrego Pottera”. Nowością tegorocznych układów poloneza jest to, że oprócz naszych Dyrektorów ze swoimi klasami tańczyć będą także Wychowawcy :) Jak się dobrze przyjrzycie, to na poniższych zdjęciach rozpoznacie kilkoro z nich. No to wy sobie oglądajcie a ja idę się kąpać i stroić, bo za kilka godzin p. Robert Podlecki ogłosi, że „Poloneza czas zacząć”.

aaa a b c d e f g h i j k22

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge