Ferie, ferie i po feriach

Jeszcze przed dwoma tygodniami cała Polska zazdrościła nam studniówki i ferii. Dzisiaj to my z zazdrością spoglądamy na kilka innych województw, w których właśnie rozpoczęła się laba. A jakie były te nasze ferie, oprócz tego że krótkie? :( No pewnie takie jak co roku. Część z was zapewne wyjechała gdzieś w góry w poszukiwaniu białego puchu, żeby pośmigać na nartach lub desce a część została na miejscu.

zima w mieście 2020

Dla tych drugich nasza szkoła jak co roku przygotowała ofertę sportową w ramach akcji „Zima w mieście”. Podczas pierwszego tygodnia ferii zajęcia sportowe dla wszystkich chętnych prowadziła p. Barbara Wysokińska. Z krótkiej rozmowy z nią dowiedziałem się, że tegoroczna  edycja naszej akcji „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo” przebiegała pod znakiem piłki siatkowej. Każdego dnia do naszej sali gimnastycznej przybywała młodzież zainteresowana właśnie takim spędzeniem wolnego czasu. Niestety nikt nie zrobił choćby jednego zdjęcia, które mogłoby być ilustracją do tej krótkiej relacji. Musicie uwierzyć mi na słowo, że tak właśnie było. Skoro ferie rozpoczęły się na sportowo, to wypadało tak samo je zakończyć. Okazją ku temu był turniej tenisa stołowego w ramach Amatorskich Lig Lublina”, który wczoraj odbył się w sali MOSiR.

Ja i Krzysio2

Ku mojej wielkiej radości podczas tego turnieju spotkałem się z Krzysiem Ciołkiem, który podbudowany swoim sukcesem z Radości k/ Warszawy ostro trenuje przed drużynową Licealiadą. Odbędzie się ona już za tydzień w sali Zespołu Szkół Odzieżowo – Włókienniczych. Mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się zorganizować jeszcze turniej w ramach „Grand Prix Podwala”. Byłby to ostatni sprawdzian i okazja do selekcji zawodniczek i zawodników do drużyny szkolnej.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge