Lekcja w klubie ICON

Aktywność wycieczkowa dziewcząt z klasy I CLG i p. Roberta Podleckiego wydaje się nie mieć końca. W poprzednim tygodniu opisywałem ich wizytę na lodowisku  „ICEMANIA” a ten tydzień rozpoczynam od fotorelacji z wycieczki przedmiotowej do klubu „ICON”, który mieści się w pobliskiej galerii handlowej „VIVO”. Nasza młodzież od kilku lat korzysta z gościnności tego klubu, w którym zatrudnienie znalazła grupa naszych absolwentów posiadających uprawnienia trenerów personalnych i chętnie zaprasza nas do kolejnych odwiedzin i wspólnego ćwiczenia. Zobaczcie jak było dzisiaj.

ICON grupowe1

Klasa I CLG z p. Robertem Podleckim

ICON rozgrzewka1 ICON rozgrzewka 2a ICON rozgrzewka 3a

Przed bardziej intensywnymi ćwiczeniami trzeba się porządnie rozgrzać

ICON ćwiczenia z odważnikami1 ICON ćwiczenia z odważnikami 2a

Po kilkunastu minutach synchronizacja była pomimo obciążników  :)

ICON na matach1

A to chyba jakiś relaksik ;)

Jak wspomniałem we wstępie klub „ICON” znajduje się bardzo blisko. Zajęcia tam organizowane  mogą być bardzo ciekawą alternatywą dla lekcji w szkole. Zachęcam zatem inne klasy do zainteresowania się takimi wycieczkami przedmiotowymi jakie w ostatnim czasie uskutecznia sobie klasa I CLG ze swoim nauczycielem.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge