Spotkanie po latach

Dzisiaj odwiedził mnie w szkole szczególny gość, Rafał Kosior, nasz absolwent z roku 2015. Jego wizyta związana była z wygraniem licytacji, której przedmiotem była wystawiona przeze mnie nasza szkolna koszulka jubileuszowa.

Ja z Kosiorem1

Przy naszym byłym reprezentancie w koszykówce wyglądam skromnie :D

Przy okazji pobawiliśmy się trochę piłkami do kosza i rywalizowaliśmy w konkursie rzutów osobistych. I w jednym i w drugim nie miałem się czego wstydzić.

Rafał z piłką1 ja z piłką

Przy tej sztuczce wzrost nie jest istotny :D

Rzut osobisty1

Pomimo upływu czasu technika Rafała nie budzi zastrzeżeń

Na zakończenie jeszcze krótkie przypomnienie. O licytacji charytatywnej na rzecz Norberta Drążkiewicza, męża naszej absolwentki pisałem 7 stycznia. Klikając w poniższy link możecie sobie przypomnieć tamten wpis.

https://blogiceo.nq.pl/superstar22/2020/01/07/12653/

 Dzisiaj ponawiam prośbę o wsparcie zbiórki prowadzonej na rzecz zbierania funduszy na leczenie Norberta lub udział w licytacjach. Można coś fajnego kupić lub ofiarować coś do sprzedaży i w ten sposób dorzucić się do tego szczytnego celu. Licytacje odbywają się na facebooku. Wystarczy kliknąć w link i już można się przyłączyć.

https://www.facebook.com/groups/576248079602335/?fref=mentions

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge