Siatkarki powalczą o brąz

siatkareczki1

W dzisiejszym meczu półfinałowym rozegranym w sali MOSiR przy ul. Łabędziej podopieczne p. Ewy Jóźwiak przegrały 0 : 2 (20 :25, 19 : 25) z reprezentacją Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego. Porażka nie przynosi nam ujmy. Opiekunka naszej drużyny oraz jej zawodniczki są bardzo zadowolone ze swojej gry i osiągniętego wyniku z drużyną, która jest faworytem całych rozgrywek. Mecz o III miejsce odbędzie się w poniedziałek 2 marca, a przeciwnikiem naszej ekipy będzie V LO, które w drugim półfinale uległo reprezentacji II LO.

Skład naszej drużyny:  Anna Bork, Martyna Górska, Wiktoria Góźdź, Oliwia Klembowska, Karina Manukyan, Natalia Piasecka, Ewelina Plak, Sylwia Rachwał, Kornelia Smolińska, Wiktoria Wabik i Gabriela Wojtal.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge