Ruszamy z Pucharem Podwala

Puchar-Podwala-1-169x300

Wprawdzie uczniowie i nauczyciele z województw zachodniopomorskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i opolskiego cieszą się jeszcze feriami zimowymi ale wiosna coraz śmielej zagląda w nasze okna. Dni są coraz dłuższe, w ogródkach pojawiają się pierwsze kwiaty i dookoła słychać coraz głośniejszy świergot ptaków. O tej porze roku szybciej zaczynają bić serca miłośników piłki nożnej w naszej szkole i to nie tylko za sprawą wznowionych po zimowej przerwie rozgrywek Champions League. Wraz z zakończeniem zimy rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji rozgrywek o „Puchar Podwala”. Kolejna edycja tych rozgrywek rusza niebawem. Na tablicy ogłoszeń przy pokoju nauczycieli wychowania fizycznego p. Robert Podlecki wywiesił już anons o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń do tych rozgrywek. Na chętnych czekamy do 26 lutego. Do rozgrywek można zgłaszać koedukacyjne drużyny klasowe lub zespoły międzyoddziałowe, które wspólnie odbywają lekcje wychowania fizycznego. Przypomnę, że trofeum broni kolejny raz klasa p. Małgorzaty Sobczuk czyli IV CT.

Zdobywcy Pucharu Podwala.jpg 1

Zgłoszenia należy składać do nauczycieli wychowania fizycznego. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. Losowanie grup odbędzie się za tydzień. Jego wynik oczywiście przedstawię na blogu.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge