Lepszy rydz niż nic

Z każdym dniem coraz bliżej do wiosny. Pewnie już niedługo pierwsze odważne klasy wyjdą na boisko, ale niedosyt spowodowany brakiem zimy jednak pozostaje. Wielu z was nie miało okazji do tego, żeby powozić się na nartach, sankach czy łyżwach. Widoków na to, że coś się jeszcze zmieni w tym zakresie raczej nie ma. Dlatego zaproponowałem swoim uczniom namiastkę zimy pod dachem w postaci gry w unihokeja. Pomysł bardzo im się spodobał i przez całą lekcję fajnie się bawili.

unihokej1akcja podbramkowa2 skuteczna obrona3 pozycja bramkarska4 bramkarz5 nowa pozycja bramkarza6

Jeżeli chcielibyście pograć w tę ciekawą grę, to zwracajcie się z taką propozycja do swoich nauczycieli. Z pewnością wam nie odmówią. A jeżeli wśród was są tacy, którzy chcieliby poznać zasady gry i odbyć trening pod okiem fachowca, to zachęcam do zarejestrowania się na stronie http://zajecialublin.eu/unihokej.htm . W najbliższą niedzielę rozpoczyna się cykl bezpłatnych zajęć dla młodzieży w wieku 13 – 19 lat w ramach projektu realizowanego ze środków budżetu obywatelskiego. Zajęcia poprowadzi p. Łukasz Bryliński a odbywać się one będą w dniach 1, 7, 15, 21 i 29 marca w Hali CS Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36b. Jak nie masz planów i chcesz ciekawie spędzić wolny czas, to serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów.

Piotr Niziol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge