Sparing piłkarzy ręcznych

Kolejny etap Licealiady w piłce ręcznej zbliża się wielkimi krokami. W następny piątek (13-go) :-o w hali MOSiR nasi szczypiorniści zmierzą się w rozgrywkach grupowych o wejście do strefy medalowej z drużynami II LO, Zespołu Szkół Transportowo – Komunikacyjnych oraz Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji  . Mam nadzieję, że z uwagi na datę nie dojdzie tam do „sportowej masakry” jak w słynnym filmie z Jasonem :-o Żeby tak się nie stało, to z naszymi piłkarzami ręcznymi od miesiąca pracuje p. Jarosław Mucha, który na stołku reżyserskim zastąpił kontuzjowanego p. Roberta Rachwała. W ramach tych przygotowań dzisiaj na zajęciach pozalekcyjnych odbył się mecz sparingowy naszych szczypiornistów ze swoimi kolegami z IV LO. Gra miała charakter czysto szkoleniowy. Nikt nie bawił się nawet w liczenie zdobyczy bramkowych. W tej kwestii mogę tylko napisać, że to nasi zawodnicy jako pierwsi zdobyli bramkę :D W meczu tym p. Jarosław Mucha miał możliwość zobaczenia kim dysponuje i w jakiej dyspozycji są jego zawodnicy na tle innej reprezentacji szkoły. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z dzisiejszego meczu.

sparing1a sparing2 sparing3a sparing5a sparing6a

Ostatni trening przed turniejem odbędzie się za tydzień o tej samej porze. Pan Jarek liczy na większą frekwencję swoich podopiecznych, która dzisiaj nie była najlepsza.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge