Nowe szaty…

Dzisiaj po przyjściu do szkoły na godz. 12,10 zauważyłem na stole koszulki, które jakiś czas temu zamówiliśmy u jednego z producentów odzieży sportowej. Już wkrótce będziecie mogli podziwiać swoich kolegów z reprezentacji szkoły w piłce nożnej w nowych strojach. Mam nadzieję, że wraz z nową jakością w ich wyglądzie :D wzrośnie także ich skuteczność na boiskach i może znowu dane nam będzie cieszyć się z medali Licealiady. Poniżej zamieszczam zdjęcia nowych koszulek. Dzisiaj tylko na wieszakach, ale w przyszłym tygodniu w porozumieniu z p. Robertem Podleckim postaram się, żeby w nowych strojach zaprezentowała się nasza reprezentacja.

ZS1 piłkarskie1

Nie tylko piłkarze będą mogli pochwalić się nowymi strojami. Nauczyciele WF także zadbali o swój wizerunek i zamówili dla siebie nowe koszulki. Pewnie po niedzieli zobaczycie naszą kadrę nauczycielską w nowych szatach :D Dzisiaj także nie miałem możliwości, żeby w nowe koszulki kogoś ubrać i uwiecznić na fotografii. Na wieszakach nasze nowe nabytki prezentują się tak.

ZS1 damskie1

Tak wyglądają koszulki damskie

ZS1 męskie1

W takich zaprezentują się panowie :)

Może zauroczeni ;) nowym wyglądem swoich nauczycieli oraz kolegów piłkarzy jakieś klasy zapragną nawiązać do dawnych tradycji naszej szkoły i zechcą zamówić jednolite stroje. Oprócz lekcji wychowania fizycznego będziecie mieli możliwość wykorzystywać je w rozgrywkach międzyklasowych, które już wkrótce rozpoczynamy.

Klasy BL w strojach

Przy okazji dzisiejszego wpisu o strojach chciałbym wywiązać się z obietnicy danej jednemu z moich przyjaciół. Nagłaśnia on akcję charytatywną „UWOLNIJ CIUCHA”.

uwolnij ciucha

O akcji możecie przeczytać klikając w link  http://uwolnijciucha.pl/ Zachęcam do udziału.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge