Spalajcie kalorie z Ewą Chodakowską

FIFA20

Długotrwałe siedzenie w domu ma pewne nieubłagane efekty. Wiadomo, że jeść trzeba a możliwości spalenia przyjmowanych kalorii są bardzo ograniczone. Przybywa zatem to tu, to tam. Wiem co mówię, bo nie mogę regularnie pohasać przy stole do ping ponga i chyba będę musiał zmienić sposób montażu lustra z pionowego na poziomy :) :D ;) Żeby Wam oszczędzić takich scenariuszy, to zachęcam do codziennych ćwiczeń z Ewą Chodakowską. W internecie jest masa kilkuminutowych filmików z jej udziałem, które pozwolą wam na spalenie nadmiaru kalorii i dbanie o smukłą sylwetkę w warunkach domowych. Oferta skierowana jest zarówno dla dziewcząt jak i chłopaków. Spróbujcie.

Ewa Chodakowska

https://fitness.wp.pl/20723,tygodniowy-trening-ewy-chodakowskiej-wyzwanie-bikini,all

https://www.youtube.com/watch?v=QQgRwqXS7Ow

Powiem Wam, że już kilka lat temu wykorzystywałem w pracy z dziewczętami zamieszczane w sieci filmiki Ewy Chodakowskiej . Zajęcia prowadzone taką metodą sprawiały dziewczynom wiele frajdy i należały do ich ulubionych.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge