Pozdrowienia od Karola

Nasz blog zdobywa coraz to nowe kręgi odwiedzających. W ten szczególny czas, w którym są zawieszone zajęcia szkolne i publikuję na nim wypracowane przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego materiały do samodzielnego wykorzystania w domu, śledzących jest z dnia na dzień coraz więcej. Od początku zawieszenia zajęć licznik odwiedzin zwiększył wskazanie aż o ponad 4000 co daje ok 222 osoby na dzień. Wśród tych, którzy ostatnio tu zajrzeli był też bohater czwartkowego wpisu, nasz były uczeń Karol Butryn, który tą drogą łączy się z Wami i serdecznie pozdrawia !!!

Pozdrowienia od Karola Butryna

Wymieniliśmy kilka wiadomości z Karolem i w jednej z nich napisał mi, że bardzo żałuje tej całej sytuacji i tego, że rozgrywki PlusLigi zostały przedwcześnie zakończone a stan po 23 kolejce uznano za ostateczny. Jego drużyna Cerrad Enea Czarni Radom została sklasyfikowana na 4 miejscu. Medal był tak blisko… Pocieszyłem Karola słowami ludowego przysłowia, które mówi „co się odwlecze, to nie uciecze”. Może kolejny sezon będzie szczęśliwszy pod tym względem? Obiecałem, że jak wszystko wróci do normy, to zabiorę ze sobą p. Jarosława Muchę, który był nauczycielem Karola i z uwagą śledzi jego karierę oraz kilku siatkarzy z naszej obecnej szkolnej ekipy i pojedziemy wspólnie na mecz do Radomia kibicować starszemu koledze i jego drużynie. Do zobaczenia !!!

Piotr Nizioł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge