“ZOSTAŃ W DOMU”- BĄDŹ ZDROWY, DBAJ O SWOJĄ SPRAWNOŚĆ !!!

Obecnie jedno z najczęściej wypowiadanych  haseł brzmi: “Zostań w domu”. Wszyscy doskonale wiemy, że najskuteczniejszym sposobem aby zapobiec zakażeniu się koronawirusem jest właśnie izolacja od miejsc gdzie możemy zetknąć się z dużą grupą osób pośród właśnie, których może być nosiciel wirusa.

Dostosowując się do obecnej sytuacji nasza aktywność fizyczna ogranicza się w większości do samodzielnych działań. Zamknięte kluby fitness, siłownie, brak specjalistycznego sprzętu do kształtowania swojej sprawności fizycznej to dla wielu z was niejako “kara”. Dziś na naszym blogu przekazujemy  wskazówki dotyczące właśnie kształtowania cech motorycznych w domu, które  prezentują dla Was nasi absolwenci:

Aleksandra Kołodziejczyk  absolwentka klasy sportowej w ZS nr 1- nauczyciel akademicki wf  UMCS, trener w „Bemofit – więcej niż trening” oraz w Oxygen Fitness & Wellness Club” w Warszawie. Klikajcie w link i ćwiczcie z Olą.

Ola Kołodziejczyk

 https://drive.google.com/file/d/1TKtWXOuyNgSj-AA_V78Syoo-VcomE22j/view

Tomasz Lenart absolwent klasy sportowej w ZS nr 1 – trener przygotowania motorycznego w AZS UMCS Pszczółka Lublin, współwłaściciel VITAMIN SHOT by Margaret Teacher” oraz właściciel/trener Margaret Teacher Blog”. Tomek przygotował propozycje dla dziewcząt i chłopców. Wskakiwać w strój, klikać link i ćwiczyć razem z Tomkiem.

Tomek Lenart

https://drive.google.com/file/d/1TWKMKwHnpaxK6iBv8MPwrEnl8ijO466Z/view?usp=sharing

Piotr Choduń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge