#Hot16Challange

Chyba nie ma w naszym kraju kogoś, kto by nie słyszał o dzisiejszej tytułowej akcji, której celem jest pozyskiwanie środków na ogólnopolską zbiórkę na walkę z COVID 19 „WSPIERAMY POLSKĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA”. Poprzez śpiewanie a właściwie rapowanie własnych tekstów, uczestniczą w niej politycy z pierwszych stron gazet, celebryci, artyści, sportowcy ale też cała masa młodych ludzi, którym leży na sercu walka z pandemią trzymającą nas w izolacji już ponad dwa miesiące. Popisy polityków z „Ostrym cieniem mgły” na czele znają już chyba wszyscy. Nie warto zatem do nich wracać. Wiele jest prawdziwych perełek, czasami w wykonaniu waszych rówieśników. Posłuchajcie i popatrzcie na jednego z nich. To syn mojego przyjaciela z dzieciństwa. Wygląda jak wy, myśli pewnie tak jak Wy, a w dodatku tekst i to tło… :)

Patryk Gmitrzuk

https://www.youtube.com/watch?v=l0qiDKFV6Ck&feature=youtu.be&fbclid=IwAR16wVF3Z91NAeB4qWUAf_IILvwlKTa2ybjumHLikqQS8y6EW7HrUQsQgGM

Z naszego szkolnego podwórka też mamy uczestników tej szlachetnej akcji. Swoje rymy i bity zaprezentował nasz ubiegłoroczny absolwent Daniel Goral ze swoimi kolegami z zespołu Ikarus Feel. Posłuchajcie ich.

Ikarus Feel hot16

https://www.youtube.com/watch?v=j5Elkyu4Ug8&fbclid=IwAR0wvGsScFq39Dy2_vgTl5iZU3HBIeUMKmXdj1YntJCfpSO1ZinDGUm-hTY

Jeżeli natrafię jeszcze na jakiś rapik w wykonaniu kogoś znajomego, to wrzucę tu jeszcze fotkę i link. Wracajcie w to miejsce co jakiś czas.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge