Pierwszy sukces w izolacji

Po prawie czterodniowej „kwarantannie” wraca nasz blog. Moje liczne monity przyniosły w końcu skutek i administratorzy z Centrum Edukacji Obywatelskiej w końcu odmrozili nam bloga :) Wierzę, że to wyjątkowa sytuacja i w przyszłości nie będzie już takich problemów technicznych. Na początek mam bardzo dobrą informację do przekazania. Aktualny Mistrz Licealiady w e-sporcie (FIFA 20) Gabriel Gałęzowski (II AT) zajął II miejsce w II Amatorskim Turnieju FIFA 20 zorganizowanym w ramach Amatorskich Lig Lublina. Impreza ta była jedną z pierwszych, które odbyły się po stopniowym luzowaniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. W turnieju uczestniczyło 32 graczy w różnym wieku. Obok uczniów szkół podstawowych byli także starsi uczniowie, studenci oraz dorośli. Rozgrywki trwały przez cały ubiegły tydzień. Od poniedziałku do czwartku toczyły się rozgrywki eliminacyjne w grupach a w piątek odbyła się faza finałowa, w której nasz uczeń spisał się znakomicie zajmując II miejsce !!! Brawo !!! Jest to chyba pierwszy, bo o innych nie słyszałem, sukces naszego ucznia podczas izolacji. Ze zrozumiałych względów turniej odbywał się bez udziału publiczności, a zawodnicy grali w maseczkach. Nie posiadam żadnej dokumentacji fotograficznej. Dysponuję jedynie tym co jest dostępne w internecie. Oto parę zdjęć ze strony organizatora.

Gabryś Gabryś 2 II miejsce Gabrysia

Foto: https://www.facebook.com/AmatorskieLigiLublin/

Gabrysiowi gratuluję kolejnego sukcesu. Innych zachęcam do śledzenia podobnych wydarzeń i do uczestnictwa w nich. Zainteresowanych taką rywalizacją informuję, że w przyszłym tygodniu odbędzie się I Charytatywny Turniej FIFA 20 „GRAJ Z MOTOREM”, w którym oprócz chętnych, którzy się zapiszą, udział wezmą między innymi aktualni piłkarze lubelskiej drużyny.

Graj z Motorem

Udało mi się załatwić u organizatorów taką formułę zapisów, że kwota wpisowego zasili konto zbiórki pieniężnej na rzecz męża naszej absolwentki Patrycji. Już kilka razy nagłaśniałem na blogu tę zbiórkę, ale jeżeli ktoś z Was jeszcze nie wie o czym piszę, to zachęcam do zapoznania się ze sprawą poprzez kliknięcie w poniższe linki. Przeniosą one Was na stronę zbiórki oraz na licytacje internetowe, z których dochód także zasila konto leczenia Norberta.

Norbert Drążkiewicz

https://www.siepomaga.pl/dla-norberta?fbclid=IwAR2k55XJLS0FmPazN7DuDtwO6lHH3-v4Yfct1YLgUfUtaiE3FfJqEHJinq8

https://www.facebook.com/groups/576248079602335/

Piotr Nizioł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge