Sprawdź się

Mija trzeci miesiąc naszych zdalnych zajęć. Od kwartału nie macie regularnych ćwiczeń oraz możliwości zweryfikowania poziomu swojej sprawności fizycznej w sposób planowy i przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi. Może warto zatem skorzystać z nadarzającej się okazji i sprawdzić swoja wytrzymałość w dorocznym „Lubelskim Teście Coopera dla Wszystkich”, który już 28 czerwca odbędzie się na Stadionie Lekkoatletycznym.

test Coopera

Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zaprasza AZS Lublin, który w ramach projektu #biegnijlublin realizuje to przedsięwzięcie. Test Coopera polega na 12 -minutowym nieprzerwanym biegu. Przebiegnięty dystans określa poziom wytrzymałości. Test na potrzeby armii Stanów Zjednoczonych w roku 1968 opracował amerykański lekarz Kenneth H. Cooper . Spróbuj czy nadawałbyś się do służby w tych elitarnych wojskach. Każdy uczestnik testu otrzyma certyfikat oraz butelkę wody, a pierwszych 100 tradycyjne klubowe upominki.

Wszelkich informacji szukajcie pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/593023401351849/?notif_t=event_calendar_create&notif_id=1592381377141826

Oderwij się na chwilę od komputera i stań do wyzwania w realnym teście !!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge