Potrzebne wsparcie !!!

Blog „Tak się bawi, tak się bawi POD-WA-LE!!!” założyłem ładnych parę lat temu w celu realizacji zadań programu „WF z Klasą”. Zamierzony cel został osiągnięty. Świadczą o tym odznaki widoczne na stronie tytułowej. Później blog stał się takim naszym szkolnym „Przeglądem Sportowym”, w którym informowałem o wszystkim co działo się w naszym życiu sportowym. Nie ograniczałem się jednak tylko i wyłącznie do aktualnych uczniów i bieżących wydarzeń. Często tematem moich wpisów byli nasi absolwenci i ich osiągnięcia. To wyzwanie także można uznać za udane, bo blog rozwijał się i zdobywał coraz to nowych odwiedzających. W ostatnich miesiącach służył nam jako wsparcie zdalnego nauczania i też dał radę :) Jestem przekonany, że i najbliższe wyzwanie zakończy się pełnym sukcesem. Znając Was i Wasze Dobre Serducha wiem, że mnie nie zawiedziecie i włączycie się do pomocy w zbieraniu środków na leczenie córki naszej absolwentki. Zbiórka potrwa do końca sierpnia. Na chwilę obecną do pełnego sukcesu brakuje jeszcze ponad 90 tysięcy zyli, ale co to jest dla takiej ekipy jak PODWALACY. Poniższy link zapozna Was z historią Majki.

MAJA

https://www.siepomaga.pl/maja-giedz?fbclid=IwAR0F_ENFq0EWOMrOki5bcT52qtJd4bte5cqwWtolSHIHGOgd5xO_5V0uJY4

Pomagać możecie w różny sposób. Można wpłacać dowolną kwotę bezpośrednio poprzez powyższy link. Jest także możliwość pomocy poprzez udział w licytacjach na rzecz Majki, które odbywają się na specjalnej grupie na facebooku. Można tam coś ciekawego zakupić lub samemu wystawić coś na sprzedaż. Zawsze możecie także udostępnić akcję na swoich kontach a to ma także ogromny wpływ na końcowy sukces. Cały dochód z aukcji zasila konto zbiórki i przybliża Majkę do życia bez bólu. Nie bądźcie obojętni i pamiętajcie, że DOBRO WRACA :)

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge