Rusza sezon tenisowy

Początek roku szkolnego zbiega się w czasie z rozpoczęciem nowego sezonu w tenisie stołowym. W minioną niedzielę mieliśmy Narodowy Dzień Tenisa Stołowego.

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego 2020

Pod poniższym linkiem możecie poczytać czym jest ten dzień i jak świętowano 13 września w różnych zakątkach Polski.

https://www.pzts.pl/aktualnosci/narodowy-dzien-tenisa-stolowego-za-nami/

logo LLTSA

Na naszym lubelskim podwórku też mamy inaugurację. 10 września odbyło się podsumowanie przedwcześnie zakończonego sezonu Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów oraz podjęto szereg decyzji związanych z nowym sezonem, który rusza już za 3 tygodnie. Moja „JEDYNKA” nie dała rady uchronić się przed spadkiem i w nowym sezonie będzie rywalizować na poziomie III ligi. Jeżeli dołączyli do naszej szkolnej społeczności jacyś utalentowani tenisiści stołowi, to może być oferta dla was. Świeżo upieczeni uczniowie pewnie nie wiedzą o co chodzi, ale wystarczy przyjść do mnie podczas przerwy i wszystko wyjaśnię. Zapraszam.

Amatorskie Ligi Lublin

Na koniec informacja dla tych, którzy mają czas w niedzielę i chcieliby popróbować swoich sił w tenisie stołowym. Organizacja Środowiskowa AZS rozpoczyna kolejny cykl współzawodnictwa w ramach programu Amatorskie Ligi Lublin. Niedzielny I Klasyfikacyjny Turniej Tenisa Stołowego rozpocznie się o godzinie 10,00 w salce Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich. Zapisy w dniu turnieju od godziny 9,00 do 9,30. Obowiązuje wpisowe w wysokości 10 złotych. Zapraszam w imieniu organizatorów.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge