Jeszcze dzisiaj możesz zagłosować

Budżet Obywatelski Lublin 2020 logo

W dniu dzisiejszym upływa termin na oddanie swoich głosów w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Każdy zameldowany w Lublinie może poprzeć dwa małe i dwa duże projekty wybrane z listy zgłoszonych. Głosowanie odbywa się internetowo, poprzez stronę https://lublin.budzet-obywatelski.eu/projekty lub osobiście w Biurach Obsługi Mieszkańców. Weź udział w głosowaniu i pokaż, że sprawy miasta nie są Ci obce.

Budżet obywatelski 2020 A

Miłośników aktywności ruchowej zachęcam do wsparcia projektów zgłoszonych przez lubelskie środowiska akademickie. Wybierając projekty: „Aktywny Lublin” czy „Amatorskie Ligi Lublin” dajesz sobie szansę na udział w bezpłatnych zajęciach z różnych form aktywności ruchowej organizowanych na obiektach miejskich oraz uczestnictwo w cyklicznych formach rywalizacji w piłce nożnej na „Orlikach”, w piłce siatkowej, w tenisie stołowym czy w e-sporcie. Jeszcze raz zachęcam do głosowania.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge