Potrzebna pomoc

Zdarzało mi się, że na blogu zwracałem się z prośbą o pomoc dla naszych absolwentów i ich rodzin. Za każdym razem mój apel spotykał się ze zrozumieniem i realną pomocą. Mam więc nadzieję, że i mój dzisiejszy apel zostanie dostrzeżony.

logo LLTSA

Pomoc o jaką się dzisiaj do Was zwracam dotyczy osobowego wsparcia mojej drużyny”JEDYNKA”, która od początku obecnego sezonu Lubelskiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów boryka się z problemami kadrowymi. Dzisiaj wznowiliśmy po miesięcznej przerwie rozgrywki i kolejny raz zmuszeni byliśmy grać w dwuosobowym składzie przeciwko drużynie kompletnej. Na dzień dobry walkowerem oddajemy trzy punkty :(   Jeżeli wśród czytających znajdzie się osoba chętna do gry, to zapraszam. Mecze gramy raz w tygodniu, a sezon trwa do kwietnia. Dzisiejszy mecz zakończył się rezultatem 1 : 9 dla ekipy naszych rywali – ASKO II. Trzeci zawodnik oprócz dania oddechu mnie i Pawłowi Pielakowi mógłby też zmęczyć nieco naszych przeciwników :D To bardzo ważne zadanie taktyczne ;) Czekam na oferty. Gwarantuję dobrą i zdrową zabawę.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge