Na bezrybiu i rak ryba :)

W czasach, w których nie można biegać, skakać, latać, pływać :( każda nadarzająca się okazja do udziału lub przynajmniej obejrzenia jakiegokolwiek wydarzenia sportowego jest na wagę złota. Ja mam swój tenis stołowy i jakoś sobie radzę. Od pozostałych nauczycieli wychowania fizycznego mam informacje, że też cos tam robią: sędziują, prowadzą treningi, wyjeżdżają na manewry lub przynajmniej na grzyby ;) Wiem także, że niektórym z was udało się dołączyć do zorganizowanych grup i macie możliwość poćwiczyć na siłowni. Większość jednak siedzi w swoich domach. Właśnie dla tych osób mam ciekawą propozycję. Wiem, że w naszej szkole nie brakuje entuzjastów e-sportu. Mateusz Żugaj jest pierwszym w historii mistrzem Licealiady w grze FIFA 20, a Gabriel Gałęzowski srebrnym medalistą tych zawodów. Drużynowo też nie mieliśmy równych sobie i w cuglach zdobyliśmy tytuł mistrzowski. 

L

Nasza mistrzowska ekipa 

Może znajdą się zatem chętni do obejrzenia reprezentantów 8 klubów piłkarskich z terenu województwa: Górnik Łęczna, Wisła Puławy, Stal Kraśnik, Motor Lublin, Chełmianka Chełm, Avia Świdnik, Orlęta Radzyń Podlaski oraz Podlasie Biała Podlaska; którzy wezmą udział II Pucharze Marszałka FIFA 21 „Lubelskie 2020″. Turniej skomentuje znany z telewizyjnych transmisji redaktor Tomasz Jasina oraz były bramkarz czołowych klubów krajowych i duńskich, dwukrotny reprezentant Polski - Arkadiusz Onyszko. Podstawowe informacje znajdziecie na zamieszczonym plakacie, a szczegółów szukajcie na stronie, do której link znajdziecie pod nim.

FIFA 21

https://www.facebook.com/events/206252504480780/

To może być bardzo ciekawe widowisko. Skoro nie można pójść na Arenę czy inne stadiony w regionie, to może popatrzeć jak znani piłkarze radzą sobie w e-sporcie.

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge