LICEALIADA powraca !!!

To wcale nie żart. Jak rzucicie okiem na kalendarz, to sami stwierdzicie, że bliżej do Mikołaja niż do prima aprilis. Bardziej więc można spodziewać się prezentów niż psikusów :) Taki właśnie prezent w tym przedświątecznym czasie zdalnego nauczania funduje nam Lubelski Klub Szachowy, który jest organizatorem współzawodnictwa sportowego w szachach. Zanim wszyscy wylądowaliśmy na zdalnym, to udało się w sposób tradycyjny zorganizować tylko rywalizację na poziomie starszych klas szkół podstawowych czyli Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Teraz czas na Igrzyska Dzieci oraz Licealiadę, ale w wersji on-line !!!

szachy online

Foto: grafiki Google

Licealiada odbędzie się 11 grudnia na platformie www.lichess.org. Dzisiaj rozmawiałem z opiekunem naszych szachistów p. Jarosławem Muchą. Ma on skontaktować się ze swoimi podopiecznymi i zgłosić ich do udziału w turnieju. Zaletą takiej rywalizacji w internecie jest to, że praktycznie nie ma limitu osobowego. Jeżeli zatem ktoś z czytających chciałby spróbować swoich sił, to kontaktujcie się z p. Jarosławem lub ze mną. Zachęcam!!!

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge