Kalendarz imprez

Piłka nożna dziewcząt

GR. IV

4 IV godz. 13,30: ZS nr 1 – XXI LO

godz. 15,00: ZS nr 1 – PLO im. Paderewskiego

godz. 16,00: I LO – ZS nr 1

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Piłka koszykowa dziewcząt

mecz półfinałowy z I LO 16 III 2016 godz. 12,00 hala MOSiR

Finał lub mecz o III miejsce 17 III godz. 12,00 hala MOSiR

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Piłka koszykowa

dziewczęta: 15 I godz.  13,00 ZS nr 1 – ZS Ekon.

19 I godz. 15,00  ZS nr 1 – IV LO,

22 I godz. 15,00 PSBiG – ZS nr 1

chłopcy:       12 I godz. 15,00 ZS Sam. – ZS nr 1,

15 I godz. 15,00 ZS nr 1 – IV LO,

15 I godz. 16,00 ZS nr 1 – XXIII LO,

21 I godz. 16,00 PLO im. KR. Jadwigi – ZS nr 1.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Piłka siatkowa

dziewczęta: 1 XII godz. 16,00  ZS nr 1 – V LO,

3 XII godz. 13,00 PSBiG – ZS nr 1

7 XII godz. 15,00 ZS nr 1 – IV LO,

14 XII godz. 15,00 ZSChiPS – ZS nr 1

chłopcy: 2 XII godz. 15,00 ZS nr 1 – I LO,

9 XII godz. 15,00 ZSChiPS – ZS nr 1,

16 XII godz. 15,00 ZS nr 1 – ZS nr 5

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Pływanie dziewcząt i chłopców – pływalnia H2O przy al. Zygmuntowskich

3 XII godz. 9,30

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Piłka nożna chłopców – ćwierćfinały

30 XI godz. 14,00  ZS nr 1 – XIV LO

godz. 14,30  IX LO – ZS nr 1

godz. 16,00 ZS nr 1 – I LO

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Tenis stołowy indywidualny – sala LCKZiU, ul. Magnoliowa 8

13 XI godz. 9,30 – dziewczęta,

20 XI godz. 9,30 – chłopcy

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Piłka ręczna dziewcząt

Startują szkoły: III LO, ZS nr 1, ZS Ekonomicznych

Gospodarz: ZS nr 1

13 XI godz. 14,00: ZS nr 1 – ZS Ekonomicznych

19 XI godz. 13,00: III LO – ZS nr 1

Piłka ręczna chłopców

Startują szkoły: II LO, ZS nr 1, IV LO, I LO

12 XI godz. 16,15: ZS nr 1 – I LO

13 XI godz.16,15: II LO – ZS nr 1

19 XI godz. 15,30: ZS nr 1 – IV LO

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Piłka nożna chłopców

 Startują szkoły: ZS nr1, ZS Ekonomicznych, XXI LO, XVIII LO, ZSOW

Gospodarz: ZS nr1  

Godz.

26.10.15 r.

02.11.15 r.

14.30

  ZS Ekonom. – ZSOW

XVIII LO – ZS Ekomom..

15.00

  XXI LO – XVIII LO

         ZSOW – XXI LO

15.30

ZS nr1 – ZSOW

    ZS nr1 – ZS Ekonom..

16.00

  ZS Ekonom. – XXI LO     XVIII LO – ZSOW

16.30

     ZS nr1 – XVIII LO

          ZS nr1 – XXI LO

 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Sztafetowe biegi przełajowe.

Zawody odbędą się w wąwozie przy ul. Kleeberga (Kalinowszyzna). 1 października o godz. 13,00 startują dziewczęta, dzień później 2 X o tej samej porze chłopcy. Opiekunem naszych sztafet jest p. Beata Klępka.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

W tej zakładce będą wkrótce opublikowane wszystkie imprezy sportowe organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Lublinie w ramach Licealiady. Mam nadzieję, że to pomoże Wam w zaplanowaniu swojego udziału w tych zawodach a nam … oszczędzi ciągłego odpowiadania na pytania: „Sorze kiedy zawody w gałę?”, „A w tym roku będą indywidualne zawody w tenisie stołowym?” czy „Sorko, a pływanie to na starym basenie czy w Aqua Lublin?”. Wystarczy kliknąć i wszystko będzie jasne. Tylko puki co trzeba zaczekać aż MSZS zamieści swój kalendarz.

Piotr Nizioł

… i Już jest !!!

LICEALIADA 2015/2016

Lp.

DYSCYPLINA

Dziewczęta

TERMIN

ChłopcyTERMIN FINAŁWOJEWÓDZKI

TERMIN

1.

Sztafetowe biegi przełajowe

Wrzesień/Październik

Wrzesień/Październik

20.10.2015

2.

Liga La

Wrzesień/Październik

Wrzesień/Październik

15.10.2015

3.

Tenis stołowy indywidualny

Październik/Listopad

Październik/Listopad

26.11.2015

4.

Pływanie – sztafety i indyw.

Listopad/Grudzień

Listopad/Grudzień

15.12.2015

5.

Tenis stołowy drużynowy

Styczeń

Styczeń

04.02.2016

6.

Piłka nożna halowa EliminacjeĆwierćfinał –II rundaPółfinał, Finał

Październik/Listopad

Listopad/Grudzień

          Styczeń

Październik/Listopad

Listopad/Grudzień

         Styczeń

10.02.2016

7.

Piłka siatkowa EliminacjeĆwierćfinał –II rundaPółfinał, Finał

Grudzień/Styczeń

Styczeń

Styczeń/Luty

Grudzień/Styczeń

Styczeń

Styczeń/Luty

09.03.2016

Dziewczęta

10.03.2016

Chłopcy

8.

Piłka ręcznaEliminacjeĆwierćfinał –II rundaPółfinał, Finał

Październik/Listopad

lub

Grudzień/Styczeń

Styczeń/Luty

 

Luty

Październik/Listopad

lub

   Grudzień/Styczeń

Styczeń/Luty

 

Luty

03.03.2016

Dziewczęta

08.03.2016

Chłopcy

9.

Koszykówka EliminacjeĆwierćfinał –II rundaPółfinał, Finał

Styczeń/Luty

Luty/Marzec

Marzec

Styczeń/Luty

Luty/Marzec

Marzec

22.03.2016

Dziewczęta

 

23.03.2016

Chłopcy

10.

Sztafety 4×100 i szwedzka

Maj

Maj

07.06.2016

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge