DZIEŃ RADOŚCI U NAS ZAGOŚCIŁ

W piątek w naszej sali zrobiliśmy „żabkową” wigilię. Nasze mamy upiekły ciasto na tą okazję :-) Pani Sylwia złożyła nam świąteczne życzenia. Była miła i radosna atmosfera. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, gdy nagle ktoś zapukał do naszych drzwi. Okazało się, że to pan w czerwonym ubranku :-) Tak to Św. Mikołaj we własnej osobie :-) Trochę się spóźnił bo miał trudności z przejściem przez komin :-) Otrzymaliśmy od niego smakołyki :-) W podziękowaniu za prezenty zaśpiewaliśmy mu kolędę, zatańczyliśmy „Taniec aniołków”, a Klara złożyła Mikołajowi życzenia na święta :-) To był dzień pełen radości :-) DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU !!!

 

O Sylwia Kalinowska

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu. Moimi wychowankami są dzieciaki w wieku 5 i 6 lat. Grupa nazywa się "Żabki".
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to DZIEŃ RADOŚCI U NAS ZAGOŚCIŁ

  1. michijanik powiedział:

    Witajcie! Pięknie i kolorowo. A jak świątecznie. Ja już chodzę do pierwszej klasy, ale często odwiedzam moich kolegów i koleżanki, którzy zostali w przedszkolu. Podoba mi się Wasz blog. Pozdrawiam z Glichowa.

  2. Sylwia Kalinowska powiedział:

    Bardzo się cieszymy, że się Tobie podoba nasz blog :-) Zapraszamy do kolejnych odwiedzin :-)

Dodaj komentarz