Dzień Ziemi w naszej szkole

ZIEMIAWUSCISKU

Dziś mieliśmy okazje aktywnie wziąć udział w obchodach z okazji Dnia Ziemi. Nasza koleżanka Klara Szary wzięła udział w festiwalu piosenki ekologicznej „W harmonii z przyrodą”. Odważnie i z wdziękiem zaśpiewała piosenkę „Duszki leśne”. Co pomogło jej uzyskać wyróżnienie w konkursie. Konkurencja była wielka. „Żabki” mogły podziwiać występy swoich rówieśników z innych grup „zerowych”. Nie zabrakło tańców, piosenek i przedstawienia o tematyce ekologicznej. Ten dzień był bardzo atrakcyjny i wesoły.

O Sylwia Kalinowska

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu. Moimi wychowankami są dzieciaki w wieku 5 i 6 lat. Grupa nazywa się "Żabki".
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Dzień Ziemi w naszej szkole

  1. my4a powiedział:

    Super zdjęcia! A Wy prezentujecie się pieknie!
    Pozdrawiamy z Drawska Pom. :)
    A tu coś z naszego projektu 2.0
    Zapraszamy do nas! 4a

Dodaj komentarz