europejskie opole

Prezentacja

Link do prezentacji:

http://www22.zippyshare.com/v/66731099/file.html

16 marca 2012 autor: sahumirotu | Brak komentarzy »

Ankieta

Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu. Wyniki ankiety demonstrują stopień świadomości na temat Funduszy Europejskich i rozwoju Naszego miasta.

16 marca 2012 autor: sahumirotu | Brak komentarzy »

Spotkanie z p. Danutą Wesołowską Naczelnikiem Wydziału ds. Europejskich i Planowania Rozwoju Urzędu Miasta Opola i pracownikami Wydziału.

Oto zdjęcia z wczorajszego spotkania z p. Danutą Wesołowską Naczelnikiem Wydziału
ds. Europejskich i Planowania Rozwoju Urzędu Miasta Opola i pracownikami Wydziału. Podczas spotkania, miałyśmy szansę dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat rozwoju naszego miasta. Zadawałyśmy wiele pytań na które dostałyśmy bardzo wyczerpujące odpowiedzi, nasza ciekawość została zaspokojona :) To spotkanie było dla nas bardzo ważne, gdyż jednym z celi naszego projektu było spotkanie się z właśnie takimi osobami. Między innymi rozmawialiśmy o podstawowy priorytetach dla miasta jak i również o celach do zrealizowania. Jak wiemy, pierwszy priorytet to „Zwiększenie kapitału intelektualnego Opola”. Strategia zakłada znaczne zwiększenie promocji Opola właśnie jako miasta akademickiego. Co się okazuję, nie tylko gdyż ten priorytet swoje założenia ukierunkowuje już u podstaw edukacji, przedszkolu. Przygotowaliśmy również wyniki ankiety, która przeprowadzona była wpośród młodzieży naszej szkoły. Już jutro, ankietę opublikujemy na naszym blogu :) . Odpowiedzi zaciekawiły p. Danutę Wesołowską jak i pozostałe Panie :) .

15 marca 2012 autor: sahumirotu | Brak komentarzy »

Życzymy wesołych świąt !

Wigilijny nadszedł czas,
pozdrawiamy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
na Dzień Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!


21 grudnia 2011 autor: sahumirotu | Brak komentarzy »

Planowanie etapów realizacji projektu

14 grudnia 2011 autor: sahumirotu | Brak komentarzy »

Wycieczka po Opolu śladem inwestycji finansowanych przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Województwa Opolskiego.

Jako młodzi aktywiści z chęcią obserwujemy rozwój naszego miasta, cieszymy się że nabiera to takiego rozmachu i jesteśmy dumni  że jest ono coraz bardziej atrakcyjne.  Podczas wycieczki śladem inwestycji mogliśmy zaobserwować zmiany i chcemy je ukazać w naszym projekcie.

Przebudowa wiaduktu i układu komunikacyjnego, remont wiaduktu żelbetowego w ciągu ul. Reymonta

Około 20 mln zł z unijnych dotacji dostanie Filharmonia Opolska na rozbudowę swego gmachu.

Amfiteatr Tysiąclecia i MUZEUM POLSKIEJ PIOSENKI

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

Atrakcyjność turystyczna zwiększa się z wielkim rozmachem

1 grudnia 2011 autor: sahumirotu | 1 komentarz »

Opolszczyzna liderem w wykorzystywaniu funduszy europejskich

Tablica którą przygotowaliśmy  ma służyć ukazaniu wykorzystania funduszy europejskich przez nasze miasto. Chcemy zachęcić przy tym uczniów do zainteresowania się tą ideą. Zapoczątkowaliśmy w ten sposób nasze działania w szkole:)

1 grudnia 2011 autor: sahumirotu | Komentarzy: 2 »

27 listopada 2011 autor: sahumirotu | Brak komentarzy »

Szybki start

Z dniem dzisiejszym klasa 3 e Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu otwiera swoją działalność w programie Młodzi Aktywiści Prezydencji edycja 2  :)

17 listopada 2011 autor: sahumirotu | Komentarzy: 5 »
css.php