WITAMY WSZYSTKICH!

Mamy na imię Weronika i Klaudia, jesteśmy uczennicami klasy III d. Jesteśmy zainteresowane tematyką unijną. Brałyśmy udział w I edycji MAP. Byłyśmy na ogólnopolskiej prezentacji projektów na Zamku Królewskim i spotkaniu z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim w Belwederze.

Teraz wraz z grupą naszych kolegów i koleżanek przystąpiliśmy do II edycji. Wcześniej zajmowaliśmy się szansami integracji młodzieży z różnych krajów Europy, teraz chcemy skupić się na propagowanie wiedzy na temat wydarzeń towarzyszących polskiej prezydencji w szkołach na terenie miasta i szerszej społeczności lokalnej.

Zdecydowaliśmy się na taki temat projektu, ponieważ przeprowadziliśmy krótką sondę. Okazało się, że wiedza na ten temat nie jest duża.

Już działamy – Przygotowujemy akcję informacyjną (audycja przez szkolny radiowęze3ł, ulotki, plakaty), prezentację multimedialną i w niedaleką przyszłość heppening. Pracujemy też nad projektem młodzieżowego logo Prezydencji. Dopiero się rozkręcamy. Odezwiemy się niebawem. Jeszcze raz pozdrawiamy. :)