szczurekSKN

Klejna karta pracy

Witam!! Niedługo cieszyliście się wolnością od SKN. W przyszłym tygodniu wbijemy na lekcje z nową kartę pracy, tym razem z możliwością dostania 6. Myślę że będzie się wam podobać. Ja zajmowałem się oprawą graficzną karty pracy, Eryk i Perkoz zadaniami. Przypomina że dziś o 23.59 startuje ankieta ;)

12 grudnia 2012 autor: szczurek8785 | Brak komentarzy »

Lekcja przeprowadzona w klasie ;)

Witam! To znowu ja… Chciałbym móc pochwalić się tym, że w ostatnim czasie nasza grupa przeprowadziła lekcję na temat obliczania pola figur. Moim zdaniem lekcja wypadła bardzo pomyślnie i napewno tego typu wydarzenia będą się jeszcze powtarzać. Chciałbym się jeszcze zapytać, czy wam również podobała się ta lekcja, Więc umieszczam ankietę:[ankieta id="34"]
Pozdrówka i nQ (ogary z mojej klasy wiedzą o co chodzi)

10 grudnia 2012 autor: szczurek8785 | Brak komentarzy »

Jestem Szczurek

Witam! Mam na imię Mikołaj i jestem uczestnikiem SKN w Gimnazjum nr. 4 w Ełku. Prowadzę tego oto bloga w imieniu mojej grupy akademii uczniowskiej w której skład wchodzą: Mikołaj Sosnowski (ja), Eryk Wiszenko, Paweł Perkowski, Damian Tadejko i Michał Maliszewski. Celem grupy jest zrealizowanie 3 modułów matematycznych oraz przeprowadzenia doświadczeń w klasie.

 

 

17 listopada 2012 autor: szczurek8785 | 1 komentarz »
css.php