03 lip 2012

Cześć

Dziękuję za zieloną odznakę. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji. Dziękuję i pozdrawiam

 

27 cze 2012

Podsumowanie

Program szkoła z klasą to coś nowego  co realizowaliśmy w tym roku szkolnym. Podobało mi się pisanie blogów. Nauczyłem się zakładać bloga, wstawiać widżety i zmieniać motywy. Zakładałem i uzupełniałem kartę działania i kartę projektu. W wypełnianiu troszeczkę pani pomogła. Ale juz wiem jak to wszystko działa.

Pani Nowak nauczyła nas korzystać z e-biblioteki, potrafimy szukać potrzebne informacje w Internecie. Ważne tu były zasady kodeksu który wypracowaliśmy w I okresie.

Na blogu można podzielić się swoimi zainteresowaniami, poznać nowych kolegów i koleżanki.

Poznałem nowe programy jak prezi, movie maker. Szybko składam filmik ze zdjęć. Wszystko to SUPER

:D   :D   :D

25 cze 2012

O Festiwalu

Czytałem na blogu głównym o festiwalu, było ciekawie.  Ciekawe wpisy są też na blogach uczestników festiwalu.Ja nigdy nie byłem w Warszawie. Od nas jest to prawie 500 kilometrów.

12 cze 2012

Festiwal

Dla mnie festiwal projektów był ciekawy, pierwszy raz w takich pokazach brałem udział, było to dla mnie coś nowego, podobało mi sie to.Dzięki projektom poznałem nowe programy, wiem jak korzystać z e-biblioteki, jak szukać informacji w necie, korzystam z gg mam też skype i nauczyłem sie z tego korzystać.  Podczas naszej pracy pamiętałem o zasadach kodeksu który wypracowaliśmy w I okresie.Pierwszy raz prowadziłem bloga, wstawiałem motywy, widżety, dużo się nauczyłem. Potrafię wrzucić film na YouTube.

 

Dużo pracowaliśmy w grupach, ważna jest terminowość, współpraca w grupie, wszystko to przyda mi sie w gimnazjum, chciałbym jeszcze raz w takim programie brać udział.

:D   :D :D :D

08 cze 2012

Dziś wielki dzień

Dziś dnia 08.06.2o12r zaczyna się Euro pierwszy mecz historyczny dla Polski. Gra Polska z Grecją. Będziemy kibicować przed telewizorem :)

25 maj 2012

Przygotowania do festiwalu.

W naszej szkole w następnym tygodniu odbędzie się festiwal będą uczestniczyć klasy od 4 do 6.

Będziemy nasze prezentacje przedstawiać na festiwalu nauk i na który są zaproszeni  rodzice.  Rodzice dostaną foldery podsumowujące pracę związane z projektami.  Będziemy mieć zawody będą rozgrywane z klasami 4,5 mamy mieć grilla.

 

06 maj 2012

Projekt matematyka

Nasza grupa była odpowiedzialna za liczby od 18 do 30. Zrobiliśmy już prezentację. Razem z panią robiliśmy w pracowni. Pani nic już nie pomagała bo prezentację w Power Point to już umiemy robić, teraz tylko utrwalamy a przyda nam się to w gimnazjum. Dla mnie to były trudne wyszukiwania, czasem były pisane trudnym językiem matematycznym i pani pomogła mi, wytłumaczyła co to znaczy i już wtedy szło lepiej. Zdarzało się i tak że zapomnieliśmy że o tym kiedyś uczyliśmy się, dopiero pani przypominała Ja sobie zapomniałem wiadomości o dzielnikach.

Dzięki temu projektowi wiele wiadomości z matematyki utrwaliło się nam, okazało się że wiele pojęć to my znamy tylko nam się zapomina. Praca w grupie to też słuchanie co inni mają do powiedzenia, . Trzeba umieć słuchać Przy tym projekcie trzeba było być systematycznym , dotrzymywać terminów bo pani tego pilnowała. Bardzo ważna była systematyczność.

Mamy się jeszcze ocenić , mamy się przygotować do oceny. Będziemy się oceniać sami czyli samoocena, ma oceniać grupa i na koniiec ma oceniać pani. Mieliśmy na początku ustalone kryteria oceniania.

27 kwi 2012

Głosowanie

Wziąłem udział w głosowaniu na  blogu głównym. Dzisiaj nasze klasa przedstawia akademie na 3 Maja. :)

20 kwi 2012

Projekt matematyka

:) Nasza grupa skończyła prezentacje o liczbach, prezentację umiemy robić nie było problemu.

Dzięki pracy w grupie uczymy się słuchać nawzajem ,pomagamy sobie. Szukanie materiałów dla mnie było trudne. Przy pracy pamiętaliśmy o zasadach kodeksu, aby nie przywłaszczać cudzych prac, trzeba podawać bibliografię.  :D

 

11 kwi 2012

Projekt wf

Z panem Kulką zrobiliśmy broszurki, wstawialiśmy autokształty. Pani Nowak ma sprawdzić od strony informatycznej. Mamy się jeszcze tylko ocenić i przygotować do prezentacji na szkolnym festiwalu. Pamiętaliśmy o zasadach kodeksu, nasze prace sa opisane  skąd braliśmy wiadomości , z jakich stron korzystaliśmy.

css.php