Ciało, żyj!

05.11.2015 r. zawitała do nas absolwentka naszego liceum – Zuzanna Pragłowska, by obudzić do życia młode ciała uczennic naszej szkoły. W tym celu na sali gimnastycznej dziewczyny miały możliwość skosztować prawdziwego fitnessu. Rozmaite ćwiczenia wyciskały z nich siódme poty, pani instruktorka nie miała litości, ale organizmy szybko wyprodukowały endorfiny i gimnastyka rekreacyjna wszystkim przypadła do gustu.

„Świetna sprawa, wchodząc na salę przypomniałam sobie, jak razem z dziewczynami z klasy chętnie ćwiczyłyśmy na zajęciach, chociaż poplotkować na trybunach i trochę się poobijać też było fajnie. :) ” – Takimi słowami pani Zuzanna skwitowała czwartkową wizytę. Każdy z nas, uczniów na pewno wie o czym mowa ;)

8 763542

10 1

Kolejne takie zajęcia zaplanowane są na grudzień, więc z pewnością uczestniczki już odliczają dni z niecierpliwością! Dziękujemy p. Zuzannie Pragłowskiej!

Tekst: Dominika Uszczyk

Zdjęcia: Agata Burnagiel

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge